Konferenca Shkencore Ndėrkombėtare «Sporti Ballkanik – Zhvillime & Perspektiva»

International Scientific Conference «Balkan Sports - Developments & Perspectives»

Durrės, Hotel «Adriatiku» 20 Maj/May 2017

 

SEANCA E PARĖ PLENARE / FIRST PLENARY SESSION

 

PANELI 2 / PANEL 2

 

 

Dr. Stavri Bello
 Sekretar i pėrgjithshėm i Komitetit Olimpik Kombėtar Shqiptar / Secretary General of National Olimpic Albanian Commitee

 

 

Shqipėria nė Lojėrat Mesdhetare, Latakia 1987. Nga vendimet politike drejt rezultateve / Albania in the Mediterranean Games, Latakia 1987. From political decisions to results

 

Grupi i punės / Working Team
Dr. Stavri Bello
Msc. Mehdi Bushati (Specialist dhe drejtues i sportit / Specialist and sport officer)
Msc. Kliton Muēa (Punonjės i Komitetit Olimpik Kombėtar Shqiptar / Employee at National Olimpic Albanian Commitee)

 

 

Index