Konferenca Shkencore Ndėrkombėtare «Sporti Ballkanik – Zhvillime & Perspektiva»

International Scientific Conference «Balkan Sports - Developments & Perspectives»

Durrės, Hotel «Adriatiku» 20 Maj/May 2017

 

SEANCA E PARĖ PLENARE / FIRST PLENARY SESSION

 

PANELI 2 / PANEL 2

 

 

Prof. Dr. Rauf Dimraj
Zėvendėsministėr i Arsimit dhe Sportit / Viceminister of Education & Sport

 

 

Studimi i obezitetit me nxėnėsit e moshės 6-18 vjeē nė qytetin e Durrėsit baza e njė strategjie tė re tė edukimit fizik pėr Ministrinė e Arsimit dhe Sporteve / The obesity study with children aged 6-18 years in Durres basis of a new strategy of physical  education for the Ministry of Education and Sports

 

 

 

 

Index