Konferenca Shkencore Ndėrkombėtare «Sporti Ballkanik – Zhvillime & Perspektiva»

International Scientific Conference «Balkan Sports - Developments & Perspectives»

Durrės, Hotel «Adriatiku» 20 Maj/May 2017

 

SEANCA E PARĖ PLENARE / FIRST PLENARY SESSION

 

PANELI 2 / PANEL 2

 

 

Prof. As. Dr. Hazir Salihu
 Fakulteti i Edukimit Fizik dhe i Sportit -  Universiteti Shtetėror i Prishtinės - Kosovė
Faculty of Physical Education - State University of Prishtinė - Kosovo

 

 

Majlinda Kelmendi njė personalitet i sukseseshėm i sportit kosovar dhe botėror / Majlinda Kelmendi, a successful personality in Kosovo and Worldwide

 

Grupi i punės / Working Team
Prof. As. Dr. Hazir Salihu
Msc. Florian Miftari
(Pedagogė tė shkencave sportive, Universiteti Shtetėror i Prishtinės
Lecturers of Sport Sciences at State University of Prishtinė-Kosovo)

 

 

 

Index